| Ana00005 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre asta.

https://www.wattpad.com/......-intamplat

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

E ceva, dar nu ceva fantastic. Nu e nici ceva de aruncat, dar nici ceva super tare. E mediocru parerea mea. Keep it going, iti antreneaza imaginatia si poate creezi ceva si mai cool. Unele parti sunt putin duse la absurd. Vrei sa faci fictiune sau sa fie cat mai aproape de realitate?

| Ana00005 explică (pentru Ineys):

Nu avem o idee de baza.Am zis sa incerc sa scriu o poveste cu vampiri.Am dezvoltat in timp ce scriam.E prima mea poveste pe net. Sper sa devin scriitoare.De asta voiam pareri.Multumesc pentru sfat.

2 răspunsuri:
| Sara011 a răspuns:

Tot ce e de spus..Hai cu continoareaa! big grin ^^