| Meap a întrebat:

Buna happy
As vrea si eu sa-mi recomandati niste carti de citit, pentru ca eu sincer nu am idee ce sa mai aleg laughing
Deci am 15 ani si nu vreai carti pentru scoala pentru ca pe majoritatea le-am citit,si m-au lasat rece.
Daca ati putea sa-mi recomandati cele mai bune carti pe care le-ati citi, v-as fi recunoscatoare big grin
App: fara Saga Amurg, TVD, etc...

6 răspunsuri:
| Meap explică:

Vreau*. citit* -am o tastatura jalnica -.-

| paulpetrolistu a răspuns:

Jurnalul unei pustoaice, jurnalul unui pusti, generala e naspa

| Northern a răspuns:

Ai citit Jurnalul Annei Frank?
Dacă nu, ți-o recomand.
happy

| ihavenoidealel a răspuns:

"fericirea incepe azi" de Jamie McGuire. carte destinata adolescentilor happy

| PsychologistT a răspuns:

Pentru varsta ta poti citi: Singur pe lume de Hector Malot, Ciresarii de Constantin Chirita, Doua Orfeline de Adolphe Phelippe D' Ennery.

| arysa a răspuns:

Invitatie la vals-Mihail Drumes(dragoste)
Cismigiu&Company-grigore Bajenaru(liceeni)
Domnisoara Christina-Mircea Eliade
Paulo Coelho-Alchimistul, Invingatorul este intotdeauna singur, etc mie-mi place foarte mult autorul asta
Tess D`Ubervilles-Thomas Hardy(o carte exceptionala)
Eu citesc foarte mult carti din colectia Cocktail si Chic si-mi plac foarte mult, ex Sunt aiurita si se ia-Caprice Crane, Supermenajera-Sophie Kinsella
Lectura placuta!