| diasasak a întrebat:

Buna, caut si eu cartea Dune si cartea Copiii Dunei varianta mai recenta-2013 cred. Spuneti-mi si mie daca stiti de unde pot s-o fac rost

Răspuns Câştigător
| Gradiva a răspuns:

Ce treaba are Dune cu Crima si Pedeapsa? Cu exceptia genurilor total diferite, a autorilor total diferiti? Poate omului ii place SF.

Intreaba omul cum se cultiva rosiile si voi ii sugerati sa-si taie castravetii cuburi.

2 răspunsuri:
| Cristizz21 a răspuns:

In librarii greu o vei gasi cel putin Copiii Dunei slabe sanse. Eu le-am gasit pe Olx / okazii, la mana a 2-a dar asta e...

| cristimihailov a răspuns:

Mai bine citesti Crima si Pedeapsa.

E la fel de vechd povestea.