| Aly98 a întrebat:

Caut un site de citit carti online, unde utilizatorii posteaza povesti create de ei. Tin minte ca site- ul este de culoare portocalie, este site romanesc si descrierea...era ceva cu reading stories, iar numele incepea cu S. Va rog mult sa ma ajutati, chiar nu-mi amintesc cum se numeste site-ul si am nevoie urgent! Funda!

Ps: Site-ul nu se numeste scribd.

Răspuns Câştigător
| Ana3389 a răspuns:

Wattpad

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cred că vorbeşti de siteul http://www.wattpad.com/. Nu e românesc, dar e în limba română. Limba în care vezi-citeşti websiteul poţi să o schimbi.
Succes!

| MadRaven a răspuns:

Nu cumva e www.wattpad.com?
Poţi selecta limba română. Sunt disponibile mai multe limbi. Dacă zici că e portocaliu, probabil ăsta e. :)