| ELEGANCELLA a întrebat:

Ce carti imi recomandati, avand ca subiect rapirea. Romantice. Ms

2 răspunsuri:
| STALF a răspuns:

Invitatie le vals, Elevul Dima dintr-a saptea si O scrisoare de dragoste (cred ca astea o sa iti placa mult).

Ps:Autorul este Mihail Drumes.

| Dieex33 a răspuns:

Singura carte de genul care am citit-o e ''Bestia'' de Alex Flinn. E ceva gen ''Frumoasa si bestia'' dar mai diferit, raportat la ziua de azi laughing. Mie sincer nu mi-a placut pentru ca nu e genul meu. Sper ca tie sa iti placa daca ajungi sa o citesti :*