| krmen a întrebat:

Ce carti, documentare, filme avand ca subiect gandirea pozitiva, increderea in sine sau cu orice subiect din psihologie imi recomandati? Scuze daca cumva e o categorie nepotrivita pentru aceasta intrebare...

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Filmul The pursuit of happyness cu Will Smith. Este o drama de viata, ce te impresioneaza pana la lacrimi. Nu-l pierde.
http://www.youtube.com/watch?v=_xcZTtlGweQ

| krmen explică (pentru Flav):

happy Foarte frumos filmul, l-am vazut si m-a impresionat chiar pana la lacrimi. Multumesc pentru recomandare!