| laneandreea a întrebat:

Ce carti imi recomandati sa citesc?(ceva gen amur, ingerul nopti ceva de dragoste dar va rog cu adolescenti ).

Răspuns Câştigător
| roberta7087 a răspuns:

Citeste Divergent de Veronica Roth.De dragoste (fata are 16 ani iar baiatul 18 ), este si SF, are si putin razboi la sfarsitul primului volum, are si putina drama este cea mai geniala carte.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

La rascruce de vanturi

| Alle02 a răspuns:

Eu ti-as zice sa incerci : ''Nunta in cer',''Enigma Otiliei'', ambele sunt pentru bac. Fluturi de Irina Binder e senzationala, 50 Shades Of Grey( e foarte erotica ).
Bafta si muult spor la citit