| JellyBoom a întrebat:

Ce carti imi recomandati sa imi cumpar? Adica o carte cu adolescenti/vampiri(gen "jurnalele vampirilor") sau o carte gen " Sub aceeaşi stea".As vrea sa imi comand de pe un site cartile,dar transportul sa fie gratuit,un site gen "eMAG",am cautat si pe eMAG dar nu stiu daca o sa-mi placa cartea sau nu,si va intreb pe voi, ca poate ati citit carti gen "Sub aceeaşi stea","Jurnalele vampirilor" si stiti.Va rog sa imi dati linkul de unde sa comand si sa imi povestiti va rog putin de tot despre ce este vorba in carte.
Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Cauta pe site-ul elefant. ro, gasesti acolo carti cu preturi reduse. Iti recomand cartile : Daca as ramane de Gayle Forman, este si film, poate ai auzit de filmul If i stay, Bestia - de Alex Flinn, este cartea mea preferata, e vorba despre un baiat care este transformat de o vrajitoare intr-o bestie urata si numai daca reuseste sa faca o fata sa se indragosteasca de el poate reveni la normal. Seria de carti Fortele Raului Absolut, o mai recomand. Poti incerca si cartile Twilight, sunt tot cu vampiri.

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Site-ul libris.ro are transportul gratuit si detine acele carti care le-ai mentionat in stoc. Lectura placuta