| gabrieloss98 a întrebat:

Saptamana viitoare o sa plec la tara si as vrea sa imi cumpar o carte interesanta de preferat sf.Pana acum am tot cautat si am gasit o carte,, Jurnalele vampirilor" ce parere aveti despre ea.Ce carti imi mai recomandati?

Răspuns Câştigător
| valentina345 a răspuns:

Daca ai ales,, jurnalele vampirilor'', nu-ti mai trebuie alta carte, e deadreptul superba :* tio recomand din sufletwinking

Răspuns utilizator avertizat
| valentina345 a răspuns (pentru gabrieloss98):

Din cate imi amintesc sunt 10 carti, asta cu diferenta dintre editura normala si cea de buzunar nu o stiu, dar cred ca cea de buzunar o fii mai,, proasta'' la traducere