| Creativeworld a întrebat:

Ce carti politiste sau de aventura imi recomandati?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| oOMasTerOo a răspuns:

Salut, recomand seria de romane politiste Chirurgul, Ucenicul si Casa Mefisto scrisa de Tess Gerritsen. Urmeaza sa citesc si ultima carte cand o sa am timp, dar recomand categotic cartile astea. Daca iti plac crimele, stereotipurile si modul in care gandesc criminalii/detectivii, sigur o sa iti placa. Enjoy! ❤

2 răspunsuri:
| maria9997 a răspuns:

Omul de la capatul firului de Rodica Ojog Brasoveanu, e tare faina

| munteanuionvictor a răspuns:

Moartea vine pe bandă de magnetofon-Haralamb Zincă; Constantin Chiriță-Cireșarii; 10 negri mititei-Agatha Christie.