| kitisupercool a întrebat:

Buna,cei care ati citit cartile True Blood pana la capat, Sookie cu cine o sa ramana? Cu Bill sau Eric?

Răspuns Câştigător
| EdwardTeach a răspuns:

Eu m-am uitat doar la serial, dar am o prietenă care a citit toate volumele apărute(12 la număr) şi din ce mi-a zis, în ultimul apărut Sookie este împreună cu Eric, dar sunt pe punctul de a se despărţi. Anul ăsta trebuie să apară volumul 13, deci nu se ştie încă ce se va întâmpla cu Sookie, Eric şi Bill. happy

5 răspunsuri:
| Carmy21 a răspuns:

Sookie o sa ramana cu Eric big grin.

| AnneHere a răspuns:

Sookie ramane cu Eric.winking

| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

Ramane cu eric

| libertatea98 a răspuns:

Cu Eric

| W3ZzoRe a răspuns:

Sookie O Sa Ramana Cu Eric