| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Cine poate să mă ajute cu ghidurile de pe site-ul fiibarbat.ro, vă rog!? Sunt foarte scumpe și nu mi le pot permite!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti de munca, ca aici NU se dau bani pe gratis!

Daca vrei sa inveti sa cuceresti femeile, atunci esti destul de mare sa-ti iei de munca!

| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzant esti!

| anonimg a răspuns:

Bărbații nu au nevoie să facă ceva deosebit pentru a cuceri o femeie.
Ei doar trebuie să se pregătească pentru viață. Adică să aibă un servici bun, să fie pregătiți pentru căsătorie din toate punctele de vedere; acest lucru (sau aceste lucruri) le vor cuceri pe femei. Și bineînțeles, trebuie să fie curați în tot timpul.
Nu trebuiesc haine scumpe. Simplitatea și economia vor forma caractere frumoase.
Biblia nu doar că ne învață, ci ne și transformă caracterele.

| johnnny123 a răspuns:

În cazul ăsta îți pot descrie gratuit primul pas spre "a fi bărbat": fii responsabil, ia-ți un job și întreține-te singur. Nu mai întinde mâna.

Și încă un secret gratuit: Nu vei învăța "să fii bărbat" dintr-un ghid de pe net pe care niște șarlatani vor să ți-l vândă cu 300 de lei.

| mysql123 a răspuns:

Just be yourself, n-o sa te ajute absolut deloc "ghidurile" de pe site-ul respectiv.