| XDeDeX a întrebat:

Buna cine stie de wattpad am sa va recomand o carte sper sa va placa http://w.tt/1GBwWRf dati o fuga pe watt si lasati si voi o parere va multumesc. asta m-ar ajuta mult

2 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Am citit-o, cat de frumoasa este, intr-adevar ai talent. Felicitari, tine-o tot asa, astept sa mai publici carti. Ai o imaginatie incredibila. :*

| Noitra a răspuns:

Nu o ai cu scrisul. Cineva trebuie sa ti-o spuna vere in fata. Ori esti prea tanar ori nu ai citit destul la viata ta sa iti dai sema ca ai scris o mizerie. Totusi, nu te da batut. Toata lumea scrie mizerii la inceput.