| KingOJulien a întrebat:

Cine stie niste carti bune gen:Simbolul Pierdut, Te-as recunoaste dintr-o mie...adica thriller-mistery. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DoarEu291 a răspuns:

Dan Brown-Îngeri şi demoni, Codul lui Da Vinci, Simbolul pierdut, Stieg Larsson-trilogia Millennium (Bărbaţi care urăsc femeile, Fata care s-a jucat cu focul, Castelul din nori s-a sfărâmat), Dolmen-Nicole Jamet & Marie-Anne Le Pezennec, David Baldacci-Ultima secundă, Jocul orelor, Jorge Molist-Inelul, Michael Baden / Linda Kenney-Tăcerea, Ian Caldwell & Dustin Thomason-Misterul manuscrisului, Thomas Gifford-Assassini, Clive Cussler-Sahara, Aurul incaşilor, Walhalla, Odiseea troiană, Steve Berry-Camera de chihlimbar, AJ Hartley-Masca lui Atreus, Jeffrey Deaver-Păpuşa, adormită, Luna rece, Tana French-Pădurea, Tara Moss-Split, Fetiş, Nelson DeMille-Plum Island, James Patterson-1-ul pe lista morţii, A 2-a şansă, Al 3-lea caz, Michael Connelly-Ancheta, Piste false, Darling Lili, Martin Cruz Smith-Gorki Park, Golful Havana
O zi buna!