| DoarCipone a întrebat:

caut carti thriller mistery... am gasit inchisoarea de piatra, semne bune, 616 totul e infern, obiecte ascutite si cutia cu fantome. cam ce carti mi-ati mai recomanda? funditabig grinD

Răspuns Câştigător
| ColorBubbles a răspuns:

Ai putea citi carti din seria,, GOOSEBUMPS Cartile care iti dau fiori" eu am citit din cele 20 si ceva de carti doar sapte: Bun venit in casa mortilor, Nu coborati in pivnita!, Fantoma din vecini, Zambeste si mori, Blestemul mumiei, Bun venit in tabara de cosmar si Sange de monstru. Aceste carti sunt scrise de R.L. STINE. Succes!

2 răspunsuri:
| Amaya a răspuns:

Simbolul pierdut - Dan Brown ( dacă îţi place, ar trebui să citeşti şi "Codul lui Da Vinci" şi "Îngeri şi demoni" pentru că personajul principal este acelaşi - Robert Langdon, iar stilul lui Dan Brown este cu siguranţă unul deosebit ).
Îngerul nopţii - Becca Fitzpatrick
Lumina zilei - Graham Swift
Simfonia a X-a - Joseph Gelinek
Luna Rece - Jeffery Deaver ( îţi recomand toate cărţile de acest autor, este genial )
Clubul Mefisto - Tess Gerritsen ( despre îngeri căzuţi şi puterea Răului ).