| MyShadow a întrebat:

Cineva mi-a povestit despre o carte cu mai multe finaluri. De exemplu poti sa citesti capitolul 3 si apoi sa sari cateva capitole si mereu are alt final. Dar nu a stiut sa-mi spuna cum se numeste si as vrea sa aflu. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Misto asta, citesc, da nu stiu ce citesc...aoleu!

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna!
Poate s-a referit la "Iubita locotenentului francez" (John Fowles), un roman de tip postmodern, ce prezinta doua posibile finaluri ale povestii.
Ai putea sa ne dai mai multe detalii, ce teme aborda respective carte, cum se numeau personajele ei etc? Pentru a putea ''ghici'' mai usor numele ei.
Seara faina!