| anonim_4396 a întrebat:

Scriu o carte despre doi adolescenti si nu stiu ce final sa ii fac. As vrea ceva diferit de celalalte carti, ceva la care sa nu se fi asteptat nimeni. Nu vreau de exemplu finaluri comune: au trait fericiti si au avut 3 copii sau au murit intr-un accident sau s-a trezit si a realizat ca de fapt totul a fost un vis si ca de fapt nimic nu se intamplase sau au fost omorati. Cele mai multe si mai bune finaluri primesc funda.

1 răspuns:
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Bună, eu sunt un mare fan al serialelor însă ceea ce urăsc sunt finalurile fericite de acea încerc să aleg seriale care sunt mai realiste. Deci ucide acei adolescenţii la finalul cărţii şi fă ceva nou, o capodoperă.