| Sarah45 a întrebat:

Buna, de unde pot cumpara Harry Potter 5?

Răspuns Câştigător
| 4StarLight a răspuns:

Datorită aniversării de 20 de ani de când a fost scrisă prima carte acestea au fost rescrise de o altă editură în prezent fiind disponibile spre vânzare doar primele 4 în noua ediție! Sper ca și celelalte să apară cât de curând întrucât și eu sunt nerabdatoare să le cumpăr, momentan doar în engleză le poți găsi pe toate modelele, sper că te-am ajutat! happy

3 răspunsuri:
| TheGirlWithGlasses a răspuns:

Poti cumpara aceasta carte online de pe eMag sau Elefant.ro,....cauta si vezi happy

| Dedeandruska12 a răspuns:

Eu am doar primele patru carti cu harry potter, a cincea nu cred ca a apărut încă, dar poți caută la cărturesți, dacă nu găsești acolo înseamnă ca nu a apărut.