| anonim_4396 a întrebat:

deci sa trecem la subiect. Aseara mi-am amintit ca acum exact un an (cu o marja de eroare cateva zile o luna, etc), am citit un fanfiction Death Note pe un forum, problema e ca nu-mi mai amintesc nici titlul lucrari nici site-ul, insa stiu despre ce era vorba.
Deci era povestita actiunea dupa moartea lui Light din perspectiva unei femei, care era iubita fictiva a lui Light (fictiva ca nu apare in anime), si tipa asta, mi se pare ca din ce imi amintesc a facut un accident de masini, si a aparut un alt tip care detine jurnalul, iar i-a era una din politistii care investiga. Am citit cam vreo 4 capitole deoarece nu erau postate mai multe, insa actiunea era foarte buna, si voiam sa-l termin. Deci stie cumva cineva despre acest fan fiction?

1 răspuns:
| Biez2005 a răspuns:

Poti sa te uiti la film