| noname2021 a întrebat:

Buna,imi doresc cartea "Viata la superlativ. Cele 5 forte care va vor mentine sanatosi si plini de energie de Darin Olien", o vinde careva?

Răspuns Câştigător
| Sophieka a răspuns:

Buna

Uite aici cred ca e disponibila?
https://www.depozitdecarte.ro/......ergie.html

7 răspunsuri:
| Alle236 a răspuns:

Eu iti recomand sa o cauti pe elefant.ro

| aXy99 a răspuns:

Nu mai cititi toate prostiile.

| noname2021 explică (pentru Alle236):

Nu am gasit-o, am cautat-o pe multe site-uri de carti si e indisponibila.

| noname2021 explică (pentru Sophieka):

Multumesc din suflet, nu am gasit-o in alta parte desi am cautat destul de mult, nu ma asteptam sa o gasesc.Multumesc!

| Sophieka a răspuns (pentru noname2021):

Cu mare drag! Cred ca am sa o comand si eu.

| noname2021 explică (pentru Sophieka):

Eu am facut-o deja, mi se pare foarte informativa, chiar inveti niste lucruri noi si absolut interesante dupa parerea mea.Iti multumesc inca o data! Sunt foarte incantata big grin

| Sophieka a răspuns (pentru noname2021):

Super, ma bucur!