| Precub_Estera_2003 a întrebat:

Îmi poate sugera cineva un titlu pentru o carte despre o adolescenta a cărei talent este desenul? Ar putea sa fie ceva și despre iubire,etc dar sa se menționeze ceva de desen sau, mă rog..despre ceva in legătură cu desenul... Titlul poate fi și in engleza, cu condiția să sune bine.Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| BroSafarii a răspuns:

Viata Desenata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet Pictures

| Precub_Estera_2003 explică (pentru BroSafarii):

E ok dar mai aștept și altele ^_^ mersi

| ClaryAdeleMorgensternFairchild a răspuns:

Instrumente mortale, Uneltiri intunecate(dar aici e un baiat, nu o fata) ambele de Cassandra Clare

| adinutzaadina47 a răspuns:

"Fericire în culori"
"Culorile Vieții"
"Viața mea pe pânză"
"Tatuajul rămâne pe piele, dragostea în suflet"
"Ce culoare are dragostea?"
"Zâmbetul tau e singurul lucru pe care nu-l pot desena"
Sper că te-am putut ajuta, cu toate că răspunsul meu vine cam târziu. Dacă îmi mai vin idei, ți le voi spunewinking Apropo, dacă scrii pe Wattpad să îmi spui numele tău, ca să îți pot urmări cartea.