| gtryghgg445664 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste carti gen: jurnalele vampirilor sau micutele mincinoase.
DAU FUNDA!
Multunesc!

Răspuns Câştigător
| Butterfly02 a răspuns:

1. Seria Amurg de Stephenie Meyer
In total sunt 4 volume: I.Amurg; II.Luna Noua; III.Eclipsa; IV. Zori de zi

2. Luna plina(vol.I) si A doua luna plina(vol.2) de Kelly Armstrong

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna! happy
Din ce vad din poza esti micuta, iti recomand carti mai pentru varsta ta care eu cred ca o sa-ti placa mult, sunt vechi si sunt cu mult mai bune decat prostioarele astea cu vampiri care nici nu sunt pentru varsta ta. Poti sa revii cu-n comentariu cand citesti macar o mare parte din ele si sa-mi spui cum ti s-au parut:
-Heidi- Johanna Spyri
Aventurile lui Guliver
Singur pe lume
Print si Cersetor
Alice in Tara Minunilor
Nils Holgersson
Matilda.
LEctura placuta! happy