| BingBang :D a întrebat:

Buna!
Ma gandeam sa scriu un FanFic in legatura cu Twilight[pastrand numele personajelor]. Dar nu am idei sad. Ce imi recomandati sa scriu? Va roog cateva idei!
Funda la cele mai multe big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai poti scrie din perspectiva personajelot, poti sa le descrii si poti sa o pui pe bella pe plan principa.cum ea ar fi fica diavolului si a unui muritor.bellei iau murit parintii adoptivi, parintii adevarati nu ii cunoaste, sta la un templu si invata sa-si stapaneasca puterile, avand rol ca preoteasa. fara sa stie de originile ei, iar edward sa fie un demon care bella il salveaza cand avea 12 ani. poti sa iioui unele personaje drept gardienii, dusmani sau prorectori