| AllieAyl a întrebat:

Nu știu dacă îți place suspansul, drama și romantismul. Dacă da, vreau să îți spun că am încercat să combin toate acestea în noua mea carte „Cine ești" Viata lui Leonard se schimbă cand acesta acceptă cazul lui Kaithlyn de a-i fi avocat, ea fiind acuzată de omor cu premeditare a prietenei sale, Caterina Monterossa.
Prietenia dintre el și frumoasa Vivianna se întărește deoarece ea se ocupă de expertiza dovezilor a acestui caz astfel făcându-i să petreacă mult timp împreună. Vor reusi amandoi sa rezolve cazul? Va putea Leonard sa-i reziste tentatiilor lui Vivianna sau va alege altceva?
Te învit să vezi despre ce e vorba. Nu pot scrie prea multe detalii deoarece n-ar mai fi suspans, nu?

https://www.wattpad.com/866278817

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,te invit si eu sa citesti o poveste https://www.wattpad.com/myworks/214125511/write/838515104

cat priveste povestea ta e buna am dat un copy paste pe discord

| AllieAyl explică (pentru RAY):

Mulțumesc, eu sper să-ți placă și în continuare!
Dacă chiar vrei să începi să scrii mai serios, te pot ajuta cu niște sfaturi. Am citit capitolul tău și pare interesant, însă în prima parte ai niște propozitii puțin cam scurte. Scrie-mi pe wattpad pentru mai multe păreri și sfaturi, dacă dorești bineînțeles.

| RAY a răspuns (pentru AllieAyl):

E o traducere doar

| AllieAyl explică (pentru RAY):

Da,așa e. Acuma am citit mai bine.