| RyAngel a întrebat:

Pentru publicarea unei carti, ce costuri ar trebui sa asigur eu?
Iar daca as vrea sa o public in format ebook, pentru crearea unei coperti originale la cine/la ce site-uri ar trebui sa apelez?

1 răspuns:
| oPrajitura a răspuns:

Www.lulu.com e un site de self publish. Daca ai fani poti face proiect FanFunding ca sa strangi bani. O prietena a facut acest gen de proiect cu ajutorul fanilor de pe wattpad.com a strans 2500$ si a reusit sa isi faca self-publish. Coperta e usor de obtinut, poti gasi un grafician sau daca ai prieteni? prietene care stiu sa umble in photoshop atunci cred ca te descurci. Ai nevoie de fonduri ca sa publici. Poti folosi si smashword.com success la publicare!