| Damian95 a întrebat:

As dori sa intreb care stie o metoda sau vreo alternativa pentru publicarea si vanzarea unei carti in mediul online. Ma intereseaza sa imi public cartea ca eBook pe Google store dar nu am nici o idee cum si nici daca este profitabil. M-am gandit ca inainte sa investesc sau sa fac vreo prostie sa imi spuneti voi daca se merita. Astept si alternative.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Kindle Store. Da-l draq de Google.

| Alcyon a răspuns:

Mi se pare ca poti sa publici direct pe Amazon. Mai exista si site-ul Lulu.com.

| Jameson a răspuns:

O sugestie ar fi ''SCRIBD".