| User2004 a întrebat:

Se apropie Pastele si vreau sa va urez tuturor un Paste Fericit!
Am si eu nevoie de o poezie pentru scoala de Paste.
Vreau sa imi contina numele (Denisa) si sa fie un fel de mesaj pe care sa il spun colegilor mei de Paste. Stiu ca fiecare dintre voi trimiteti mesaje de Paste colegilor si prietenilor.
Ei bine, eu am nevoie pentru scoala de acest mesaj. Poate sa fie amuzant, dragut. Asta nu conteaza. Dar sa fie frumoas.
Tot ce vreau e sa fie ceva original, nu luat de pe internet.
Va multumesc anticipat! ♡

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie TU aceasta poezie, din suflet!
Va fi poezia TA, cu care sa te poti mandri, nu una copiata de la altii.
Fa sa-ti placa, va fi apreciatastraduinta ta!
Paste fericit!

| User2004 explică (pentru Bula):

Iti multumesc!

| Enrique_Alejandro_1991 a răspuns:

Trebuie s-o compui tu la fel cum a zis si "Bula"!

| User2004 explică:

Am inteles si de la el!
Oricum mersi. laughing)