| Andrei24667 a întrebat:

Bună seara, am o întrebare, există o carte ca cea din plăcintă americană?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool

| Simpatic a răspuns:

Dar ce carte exista in filmul american pie?
daca te referi cumva la acea parte a filmului, in care au gasit ei "sex bible" sau ceva de genul, atunci te anunt ca in realitate echivalentul este cartea kama sutra!
Kama Sutra este o culegere de texte indiene, in versuri, ce vorbeste despre normele sexualitatii sau placerii
poti citi mai multe despre ea pe net https://mythologica.ro/kamasutra-si-mitologia-sexului/

| StoicAnalysis a răspuns:

Posibil ca cineva sa se fi inspirat din film si sa creeze o replica, dar nu sunt sigur.