| Scarbo a întrebat:

Ziceti-mi si mie cateva carti psihologice, prin asta ma refer la boli psihice, sa fie bine explicate, sa-mi inteleg si eu mai bine problemele.

5 răspunsuri:
| Lorii69 a răspuns:

Te consideri bolnav psihic? Heei, esti mai bun de atat... ai incercat cu un psiholog? ( nu e pentru nebuni, urasc oamenii care cred asta ) ei chiar te inteleg si te simti mai bine dupa ce vorbesti cu ei. in fine. carti psihologice nu stiu, dar sunt f multe filme asa! de ce nu te uiti la ele? :*

| Scarbo explică (pentru Lorii69):

Este vorba de copilarie, pe atunci am avut foarte multe cazuri de halucinatii auditive, acum 2 ani mi-am amintit acele intamplari si am incercat sa caut raspunsuri, adica din ce cauza au disparut?! In timpul halucinatiilor simteam ca timpul se misca cu incetinitorul, si aveam senzatie de greata, deci pot fi si halucinatii vizuale. Imi pare rau ca pe atunci am ignorat aceste intamplari.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

De ce nu vorbeşti cu cineva specializat în probleme din ăstea? E mai uşor decât să stai să cauţi tu singur.

| Scarbo explică (pentru DomnişoaraClannad):

Cum am pus mai sus asta s-a intamplat demult, voi fi mult mai satisfacut daca voi gasi singur raspunsurile.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru Scarbo):

Cum vrei tu, eu una nu mă pricep să te ajut dar îţi urez baftă.