| user643890655 a întrebat:

Buna! stie cineva daca s au postat programele de examen pentru examenul clasei a 8 a 2023?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca este mult prea devreme pentru a se posta asa ceva.
Abia a inceput scoala, asadar profesorii sunt ocupati cu progamele scolare de anul acesta, de noile module si planificari si probabil din ianuarie-februarie se vor ocupa si de examenul din 2023.
Pune mana serios si invata lectie de lectie, la toate materiile, ca sa-ti fie usor sa recapitulezi la sfarsit de an scolar, cand dai examenul de capacitate.

| Ariana131 a răspuns:

Din câte știu, ele se publica undeva la mijloc sau sfârșit de noiembrie, însă pot apărea și surprize cum a fost in 2020 când înainte de bac, undeva in mai, au schimbat programa.