| Lary_Larisa_1983_8lgL a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara seria Dispozitive infernale de Cassandra Clare? Am cautat pe mai multe site-uri, dar pe toate imi zicea ca produsul este indisponibil.

Răspuns Câştigător
| PaulaAndrada a răspuns:

Și eu caut serie această si nu o gasesc. Poti sa astepti pana revine in stoc, sa cauti si in librarii, sau le poti descărca de aici:
www.101books.ru/carte/descarca-cassandra-clare-dispozitive-infernale-vol-1
www.101books.ru/carte/descarca-cassandra-clare-dispozitive-infernale-vol-2
www.101book.ru/carte/descarca-cassandra-clare-dispozitive-infernale-vol-3

1 răspuns: