| Plebi a întrebat:

Bună, știe cineva niste cărți cu dramă? Am nevoie la școalahappy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia spune-ne recomandările de lectură de la profa-ți de română și poate te indrumăm apoi

| johnnny123 a răspuns:

Cred că vasta majoritate a operelor literare conțin o anumită doză de dramă. O carte fără dramă, fără conflict, fără situații tensionate și fără mize rareori merită scrisă.

Așadar, poți să alegi o carte la întâmplare și ai șanse foarte mari să conțină măcar puțină dramă.

| StoicAnalysis a răspuns:

Alchimistul