| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi "Istoria Artelor Plastice vol 3 - Adriana Botez Crainic" si "Arta pe om - Adina Nanu"?

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Salutare, ţi-am mai văzut o întrebare mai demult pe aici despre UNArte, dar nefiind un domeniu la care să fi putut contribui cu vreun răspuns, am zis să nu mă bag.
Întrebarea mea este aceeaşi ca şi cea de atunci: vrei să dai la istoria artelor în Bucureşti?

| WYW95 a răspuns:

La moda. happy

| Drolja a răspuns (pentru WYW95):

Înseamnă că la toamnă după ce te vei înscrie, te voi vedea pe acolo. happy