| Doηηa a întrebat:

Bună!
Știe cineva dacă va apărea volumul 3 "Fluturi" de Irina Binder?
Mulțumesc! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi admiratori care asteapta volumul 3. Irina inca nu a facut un anunt oficial in ceea ce priveste aparitia lui dar am citit un comentariu pe facebook "Fluturi - Irina Binder Va multumesc mult si va promit o surpriza frumoasa, cat de curand!" probabil o fi vorba de cel de-al 3-lea volum "Fluturi"happy

| IForgotMyNameAgain a răspuns:

Inca nu se stie. Autoarea nu a mentionat nimic de aparaitia altui volum. happy

| Doηηa explică (pentru anonim_4396):

Sper din suflet! Am rămas foarte nedumerită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Doηηa):

Nu esti singura. Cam toata lumea a ramas nelamurita fiindca finalul este destul de ambiguu dar asta este farmecul happy

| lexiatanasiu a răspuns:

Cu totii asteptam continuarea in volumul 3. Sper sa apara cat de curand. www.librex.ro/fluturi-irina-binder