| AlexandraDeeaAlle a întrebat:

Bună. Știți oare când apare Volumul 6 din seria Atingerea lui Juliette de Tahereh Mafi?
Și nuvelele din aceasta serie? Nuvela lui kenji și restul? Toate in Română.

Va Mulțumesc Anticipat

1 răspuns:
| gabby78 a răspuns:

Volumul 6 din seria Atingerea lui Juliette, intitulat "Imaginează-mă", va fi lansat în România pe 28 noiembrie 2023. Cartea va fi publicată de Editura Corint.

Nuvelele din seria Atingerea lui Juliette au fost deja publicate în România. Nuvela "Kenji" a fost publicată în 2013, iar nuvela "The Memory of You" a fost publicată în 2014. Ambele nuvele au fost publicate de Editura Leda Edge.