| anonim_4396 a întrebat:

Am o singura intrebare, dar nu vreau sa aveti impresia ca imi fac tema solicitandu-va...e doar o singura intrebare.Am un eseu cu titlul"Imaginea jocului si copilarie in prima parte a operei "Amintiri din copliarie".In introducerea sa, sa introduc informatii despre gen, specie sidupa despre naratorul adult in viziunea caruia se formeaza o anumita imagine a jocului si copilariei?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corolav a răspuns:

Cine v-a învățat că volumul „Amintiri din copilărie", de Ion Creangă, este o „operă"?