| iPhone44s a întrebat:

As dori traducerea acestui text de catre un cunoscător de limba spaniola deoarece cu Google Translate este inutil.
Dau fund primului răspuns care ma ajuta
Multuesc.

-Tu juro amor.
Nose
-Eskningu tanten mes kjoo
-Es que l'estimo molt. nose ni com e arribat a estimarlo mes
l mes, imes cada dia mes
Es que tia, nose es diferent de tots, es com fet per mi, tenim un mes I algo pero semble que estem juns de fa mes temps. vull dir nose manten, I nose sempre em parle corinyos... em explique les coses, quan esta trist em diu l nose intento arreglar si puc o ajudar'lo amb algo, l ell igual, tia es perfecte, nose cada mati que em desperto somric tia. perque se que mha escrit l nose malegre el dia l nose es molt molt especial carinyo, l mha promes que ve aqui, Isi no pot aquest estiu diu que al setembre vindra. I jo espero que vingui cari perque el trobo a faltar moltissim tu juro I l'estimo un montoon

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Google translate nu poate depista greselile tale de scriere. Revezi textul si atunci, translatorul te va ajuta.

| iPhone44s explică:

Nu am scris eu. Si vreau sa înțeleg exact ce scrie. Cineva care cunoaște limba spaniola știe traduce textul

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Ai greseli gramaticale atat in spaniola cat si in romana daca citesti intrebarea pe care ai pus-o.

2 Sunt foarte multe greseli atat gramaticale cat si intelesul lor de ce are o combinatie a mai multor limbi si vobesc serios (Engleza/Spaniola si ceva Albaneza si alte limbi) intelesul este total prostesc daca stau sa citesc mai jos oricum ce scrie acolo nu-i spaniola sau este formulat sau scris gresit.
Este scris dupa cum se vorbeste cred.

3 Vă jur dragoste/ Îți jur iubirea ta.
Nose (Engleza)...
Nimeni nu este cu mult mai (kjoo)?
Noi te iubim foarte mult. (Nose) sau ca am ajuns să estimeze această prevalență luni

Mai mult și mai mult în fiecare zi

Restu nici nu mai are rost sa traduc ca doar spaniola nu-i aceasta limba este Catalana o limba multipla ai putea zice o combinatie (Spaniola, franceza, portugheza, italiana si argoneza daca nu ma insel). Este foarte greu sa imi dau seama.

Daca vrei sa vezi traducerea poti sa te duci la un traducator sau sa cauti pe net.