| pdannysan13 a întrebat:

La noi se vand in tara asa numitele nose strips, pentru punctele negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| shad00w a răspuns:

Nu, dar poti sa ti le faci singura :D

Iti voi explica, iar apoi iti voi arata videoclipul daca nu ai inteles ceva :D

Ai nevoie de :
- O lingura de lapte
- Gelatina fara gust
Amestecale intr-un pahar, iar apoi punele in cuptorul cu microunde pentru 10 secunde, iar apoi, cu mana sau cu o perie de fard intindeteo pe nas :D Astepti 10 minute iar apoi ti-o tragi jos :d
http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Da, am vazut in Kaufland si banuiesc ca ar trebui sa gasesti si la farmacie.

| shad00w a răspuns:

Multumesc :**

| monica22 a răspuns:

Se gasesc si la noi, eu mi-am luat din carrefour unirea si am dat pana in 10 lei