Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva reviste de critica literara actuale? Reviste care sa reuneasca publicari ale autorilor contemporani, aprecieri ale criticilor, informatii despre workshop-uri sau ce altceva se mai organizeaza, etc. M-ar interesa sa le pot gasi si in Brasov daca nu sa fie chiar de aici. Dar voi dati-mi niste nume daca stiti si in rest ma interesez eu de ele happy
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

"Romania literara","Apostrof""Convorbiri literare","Vatra veche"