| Lizi45 a întrebat:

TPU!
Imi poate spune si mie cineva cateva carti de pe wattpad, finalizate sau nefinalizate, nu conteaza.
Orice gen de carte in afara celor de groaza si fan-fic-urile cu 1D.
Cel care da cele mai multe sugestii de carti primeste funda! big grin
Multumesc anticipat! :3

17 răspunsuri:
| Gramadă_Diana_1999 a răspuns:

Încearcă Virgin Soul, e singura pe care am citit-o pe Wattpad și mi-a plăcut mult.

| B3B3NI a răspuns:

Poti citi Dincolo de granita Universului, este o carte exceptionala!

| spiridus25 a răspuns:

Operațiunea: Inelul
Adrenaline
Calea spre iubire
Plăceri și consecințe
Frumuseţe periculoasă
Ziua ești tu, noaptea sunt EU.
Nu poți să scapi de ceea ce ești!
Sora unui criminal
Lumea Noua
Pentru că te iubesc
Secretul Miei
In spatele cortinei
Poezii :3
Bătăile inimii de piatră
Mirajul Răsăritului de soare
Pierduta-n versuri
TRIPLU "H"
Căutând fericirea
Iubire periculoasă

| Takatsuki a răspuns:

Hi, hi, hi. Tocilară mică, îți place să citești? Și mie. Poftim povești:

1. Probleme cu fetele. By: SugiPiticu

2. Silent Demon. By: Pikachu_Lover20

3. Poker Face. By : ElektraElnn

4. Forever. By: BlueeBerriess

5. Ai de coada mea.BytonguereetyLittlePsycho

6. O fată specială 1 și 2 By: RoxyKillha

7.Ciudata Haitei. By: RoxyKillha

8. Baga-mi-as. By: AmyAnelisse

9. DNA Zayn Malik By: ChristineHS

10. Bloody Heart. ByȘ CristinaAndreea660

11.Play or be played By: vanessa110

12. Căutând fericirea By: TeresaWojcik și celelalte povestiri ale ei, sunt geniale.

13. Dark Paradise By: qCherp

14. Teack me, daddy. By: TheDarkness_

15. "Calaul" By: ElaAse

16. Amnezie 1 și 2. By: nonysixx

17. Possessive Love - Harry Styles A.U. FanFiction - I. Syndrome și partea a 2 a Possessive Love - Harry Styles A.U. - II. Bounds

| deny1230 a răspuns (pentru Takatsuki):

Stiu povestile Theresei, le ador, mai ales Illegal, desi posteaza foarte greu capitolele.Totusi cam siropoase ultimele capitole la "Cautand Fericirea", am asteptat 37 de capitole ca Hades si Aimee sa se sarute si acum totutul se intampla asa repede....Si "Play or be played" e super geniala cartea, nu ma asteptam la finalul acela, foarte imprevizibil laughing

| Lizi45 explică (pentru deny1230):

Majoritatea cartilor pe care mi le-ai enumerat le citesc laughing)si ai dreptate, creeaza dependenta! rolling on the floor Multumesc!

| Lizi45 explică (pentru deny1230):

Si aici suntem pe aceeasi lungime de undalaughing)) Iubesc toate cartile scrise de Tess, mai ales Ilegal si CF laughing si da, ai dreptate cu ultimele capitole din Cautand Fericirea, siropoase dar le ador laughing :3 mai sunt cateva capitole pana la sfarsit si mi-e frica de ce sa va intampla, daca acum ne pregateste pentru ce e mai rau? laughing) In fine, ar fi destul de nasol. big grin

| Takatsuki a răspuns (pentru deny1230):

Știu. ☺♥♥

| Lizi45 explică (pentru Takatsuki):

laughing)Iti vine sa crezi ca doar cateva din cartile pe care mi le-ai enumerat nu le citesc? Nici mie laughing) O sa le caut, si ma apuc de citit! Vad ca ai aproape aceleasi gusturi in materie de carti la fel ca minelaughing) Merci! :*

| Takatsuki a răspuns (pentru Lizi45):

Spor la citit. ☺☺♥♥☻☻

| deny1230 a răspuns (pentru Lizi45):

Eu sper ca Aimee sa nu plece in Anglia (fingers crossed laughing ) Totusi sper sa puna o data next la Illegal, ne-a lasat in suspans cu Raegan si faza cand au venit fratii Hank haha.Si cand am vazut 'atentionarea' cu +18 la ultimul capitol postat la CF eram asa entuziasmata, a iesit super capitolul.Totusi urasc ca atunci cand am inceput as citesc O suta de seductii a sters multe capitole, pe motiv ca vrea s-o publice.Si din nou am ramas in suspans laughing Un lucru e sigur totusi:Tess e super talentata, dar urasc ca posteaza destul de greu

| Lizi45 explică (pentru deny1230):

Eu am citit O suta de seductii, am descoperit cartea asta cand era pe la capitolul 23. laughing si este suuuper. Dar am auzit ca dupa ce o publica o s-o posteze pe un alt site, oricum mai e mult pana atunci. laughing

| dianuta99 a răspuns:

"Cautand fericirea" de Teresa Wojcik este cartea mea preferata.

"Ilegal" De Teresa Wojcik.

"O suta de seductii" tot de Teresa Wojcik.(nu mai este momentan valabila deoarece o duce la o editura pentru a o publica)

"O suta de tentatii" (volumul 2 O suta de seductii, dar nu are legatura cu primul volum, o poti citi si fara el) tot de Teresa.

"Amanta diavolului" de AlinnaAlizz.

"Our fate" de Loveways.

"Calaul" de ElaAse.

"Pull the trigger" de MayaCrazyKat.

"Summer camp" de bright_lady001.

"The Selection by Kiera Cass" de MadalinaPopusoi.

"Crystal" "Crystal 2: haos ordonat" de MarinaSangster.

"My stupid innocence" de Pufosenie.

"Apartament 69 (1, 2,3)" de biiiaancaaa.

"Jocul mortii" de _not_foolish.

"Love and revenge" de Dianne4Stars.

"Need for speed" de Dianne4Stars.

"Fire" de Skyten.

"That's a promise" de YonelaYone.

"Triplu H" de Corina_conny.

"Rebela" de corina_conny.

"Infernul lui Gabriel" de GreenBrownEyess.

"Aparentele inseala" de CameliaT.

"Aruncata in vis", "Aruncata in vis 2: Captivi", "Aruncata in vis 3: Blestemul" "Legenda trandafirului" de TheaRoss.

"Lost in 24 ways" de MelissaYellow.

"Nevasta la pachet" de numbhope.

"Iubita de inchiriat" de lucyana2014".

"Tratament special" de lexinewman889.

"Being Chased" de Serenety95

"Arian: inconjurat de secrete", "Arian: umbrit de secrete" de Onixxxx

"Hoata inimii" de ElenaEly2014

"The one-night stand", "Thin line" de MayaCrazyKat (thin line este volumul 2 TONS)

"Just Love" de 13IOANA03

"Indecent" de DevonaHawkins

"Unusual Mutual Attraction" de DevonaHawkins

"In spatele minciunii" de DarkPresence

"Not a bad boy for nothing" de bloodyviolet

"Frica sau iubire?!" de qNikko123

| Maria_Valentina_1976 a răspuns:

Trectul unui demon.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Blake
720 de ore
Dating Mr. Parker
Rehab
Cadere libera
Anihileaza-mi ratiunea
Pull the trigger
Indecent
Pe urmele trecutului
Saruta-ma din cand in cand