| Arime a întrebat:

In ultima vreme am tot citit povesti pe facebook, anumite pagini (da, ciudat). Mi-a placut extrem de mult limbajul acestor scriitori care erau cam de 14-15-16 ani. As vrea sa citesc o carte despre ingeri si demoni cu protagonista incadrata in una dintre aceste categorii. O poveste de dragoste intre cele 2 parti opuse daca stiti unde bat. Cartea sa fie pentru adolescenti.
Lasati va rog un link cu descrerea cartii, cat mai detaliat. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Pillow a răspuns:

Poti incerca cărtile din seria Fortele râului absolut de Kelley Armstrong(invocarea, revelatia si răfuială)..nu sunt chiar in categoria pe care ai mentionat o dar sunt foarte caine happy..cu o necromanta vampiri varcolac vrăjitori. funda?