| Noonee a întrebat:

ma adresez cititorilor de carti, am citit carti precum Pasi pe nisip de Nancy Thayer, Toamna de Mons Kallentoft, Cum sa fim fericiti in cuplu psihologie practica de Gerard Leleu, Cu dragostea la control de Katie Fforde, Sunt aiurita si se ia de Caprice Crane si Regina gafelor de Meg Cabot. Ce carti mi-ati recomanda din editura Cocktail ceva amuzant -romantic, sau psihologie practica interesanta... thinking

3 răspunsuri:
| kagome17 a răspuns:

Incearca "o femeie implinita" de Danielle stell sau cele trei carti de Mary jo putney "Onoua viata, Umbrele trecutului si Pasiune si onoare"...aceste trei carti prezinta o povesti de dragoste si cate putina aventura, mia mi-a placut la nebunie

| Andreea6996 a răspuns:

Iti recomand si "despre iubire - ghid practic pentru a obtine relatia pe care ti-o doresti"