| AntoniaMra a întrebat:

Buna,TPUhappy Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un rezumat al romanului Fifty Shades of Grey(toate volumele, intamplari) si cum se termina acesta?

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Antonia, stii de ce se uita o blonda la un film pentru adulti pana la sfarsit? Vrea sa vada daca la sfarsit protagonistii se casdatoresc. Cam asa si tu, ceri rezumatul si sfarsitul unui roman pentru adulti (desi admit ca are si alte calitati). Buna ziua.