| Justmeale2345 a întrebat:

Stiu ca era o serie de vreo 5 poate chiar mai multe carti despre ceva academie cu vampiri/vrajitoare. Am citit cateva carti cand eram mai mica din aceasta serie si nu mai stiu cum se numeste. Tin foarte bine minte ca in prima carte se povesteste cum o fata descopera ca este asa si gen ii apar semne ciudate pe fata parca. Stiu ca pleaca de acasa dar trece si pe la bunica ei si tin minte in mod special ca bunica ei avea ceva camp de lavanda. Si ma rog, are niste viziuni, iar la academia aia isi face o prietena care ii era colega de camera, se si indragosteste de un baiat. Mai stiu ca in alta carte din aceasta serie era vorba de niste tuneluri subterane. Ma puteti ajuta va rog? Chiar vreau sa le recitesc!

1 răspuns:
| Hahahaihui a răspuns:

Fii tu personajul principal și scie o carte despre ceea ce urmează. Simplu nu?