| JustMusic a întrebat:

o carte cu vampiri dar sa nu fie serie, sau sa fie amxim 3 carti in serie.Dau funda, Raspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| Gloow a răspuns:

The vampire diaries sau Twilight sau Vampirii din Morganville sau altfel de ingeri sauhotel transilvania

| JustMusic explică (pentru Gloow):

Merci:„ imi trebuia sa iau un cadou uni coleg, si roate cattile in afara de Hotel transilvania le=a citit.

4 răspunsuri:
| Simmi a răspuns:

Iti recomand The vampire diaries, Jurnalele vampirilor, Charlaine Harris

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Simmi):

The Vampire Diaries şi Jurnalele Vampirilor sunt acelaşi lucru. -_-

| maxy2343 a răspuns:

Nu stiu cate carti exista dar sunt The Vampire Diares.