| Ilovesommer a întrebat:

Sunt noua, dar știu cum merge treaba pe aici de la o prietena. A-și avea o întrebare pentru cei care au citit Harry potter, eu am terminat azi volumul 2 și a-și vrea sa știu cu cine va fi Harry împreuna la sfârșitul cărți. Va fi cu Hermione? DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu,nu va fi cu Hermione.Ci cu Ginny iar Ron va ramane cu Hermione.Si eu am fost dezamagit

| minrest a răspuns:

Refuz ca acest mic volum,/ Pentru nerozi si gura-casca/ Intr-un raspuns sa il rezum./ De vor sa stie ce si cum,/ Sa faca bine sa-l citeasca.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru AvalohAlyn):

I ship Dramione, and of course Snily.

| 4StarLight a răspuns:

Harry cu Ginny, sora lui Ron și Ron cu Hermione!
Chiar dacă mulți sunt dezamăgiți, mie mi se pare că încă o dată autoarea dă dovadă de originalitate, cartea ar fi fost prea "fantastică" dacă Harry ar fi fost cu fata perfectă dacă mă înțelegiwinking