| bella24 a întrebat:

Hei! Cine stie ce meserie avea Harry Potter la sfarsitul filmului/carti,(Ron, Hermione,. si toti ceilalti.), daca se vor mai scrie si alte carti, cum v-ati simtit cand ati terminat de citit cartile...si ce alte carti mai stiti la fel ca acestea. DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Salut am vaz si eu toate filmele si am citit si cartile onlinehappy foarte frumoase. În ceea ce priveşte ocupaţia lui, Harry, împreună cu Ron, lucreaza la Departamentul de Auror la Ministerul Magiei. Dupa toti acesti ani, Harry este în prezent şeful de departament.

| Andrew_8561 a răspuns:

Carte nu! dar filmul,m-a fascinat rau, Harry nu avea o meserie ci de terminat ce a inceput Dumbledore, de distrus horcroxurile care au mai ramas.Pentru mine a fost the best acest film.