| alexandruioan a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati, astazi cand am venit acasa am stat putin pe afara si dintr-o data a inceput sa-mi fie foarte frig. Si acum imi este la fel de tare. Crede-ti ca este un fel de raceala? Si daca este cum fac sa treaca cat mai repede? Multumesc foarte mult. Funda. Scuza-ti categoria deoarece nu am gasit-o pe cea care trebuie.

Răspuns Câştigător
| Dontaskme2004 a răspuns:

Da, este raceala. Ia un paracetamol si bea un ceai fierbinte si baga-te sub patura. Daca vrei sa o rogi pe mama ta sa-ti faca o frectie happy Sanatate! :*

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la urgenta! Sa nu ai ceva mai grav. Poate fi o apendicita si poti sa mori.

| untu a răspuns:

Treceti la categoria SANATATE! Poate fi frisoane (un fel de raceala brusca) Ati transpirat de la atata munca sau ati stat cumva pe ploaie sau pe frig dimineata?

| Eastwood a răspuns:

Mergi la doctorul de familie si spune-i ce probleme ai, mie pentru exact aceasta stare ca a ta mi-a prescris pe reteta ''Parasinus Penta'', este foarte bun si ajuta la multe!

| alexandruioan explică:

Multumesc mult. Am incercat si mi-a trecut. Nu e nevoie de urgente.