| Valentin7483 a întrebat:

Bună tuturor, am o întrebare importantă, sunt clasa a 10 a și am început sa citim cărți pentru examenul de Bacalaureat, as dori un site bun pentru găsirea cărților precum Moara cu Noroc, Enigma Otiliei, etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cel mai bun site e biblioteca. Școlii de ex

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai putea imprumuta de la biblioteca, e mai ok pentru ochi sa citesti asa decat de pe un ecran.Inca ai timp destul sa citesti cartile pentru bac.Plus, e grav daca apare lenea.Acum aveti mura in gura, pe Youtube etc. deci din moment ce ai ales raspunsul castigator care zice sa nu citesti, e clar.laughing