| IngridBeatrice a întrebat:

Bună,

Voi ce mai citiți în vacanță?

3 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Am terminat - acum peste două săptămâni - cartea despre Gheorghe Rășcănescu și acum citesc "Copiii Căpitanului Grant" de Jules Verne. Tu?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Am citit Anna Karenina, The Stand, Marile Sperante, Shadow and Bone volumul I(le voi citi in curand si pe celelalte doua)si acum citesc Rosu si Negru si In cautarea timpului pierdut!

| dbigiu84 a răspuns:

Acum am terminat Capitan la 15 ani de Jules Verne
Inceputul e cam monoton, dar va promit ca desfasurarea actiunii si sfarsitul o sa va tina cu sufletul la gura happy
Recomand